Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zoltan
Junior Member
Od: 07.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
20893
20.02.2011, 14:23
MłodePokolenie
napisał(a):
Czy w sklepach diverse są już kurtki wiosna/lato?
Co polecicie i gdzie?
Tydzień temu byłem to jeszcze nic nie było( wyprzedaż zimowych), jeszcze chwilę trzeba poczekać.
Zoltan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zoltan
Znajdź inne posty napisane przez Zoltan