PrzemooTSW napisał(a):

Poszukuje Samochodu:
Z Małym spalaniem
możliwie mały typu coupe
i możliwie po pieniądzach mógłby ktoś coś konkretnego polecić?
zastanawiam się nad Renault Megane Coupe, Ford Puma, Opel Tigra, Seat Ibiza
|
Moge sie wypowiedziec do dwoch pierwszych, Ford Puma odradzam, miałem od nowosci (tzn najpierw ojciec pozniej ja

1,7 benzyna,na poczatku oczywiscie wszystko fajnie, ale z czasem duzo rzeczy sie sypalo, strasznie twarde zawieszenie i czesto do wymiany. Oczywiscie na plus wyglad

bo mimo rocznikow (a juz nie robia tego auta) dalej mi sie podoba.
Pozniej mialem wlasnie Renault Megane Coupe , autk moge polecic z pewnoscia , ja mialem 2002r 1,9 DIESEL, strasznie malo palil (trasa ponizej 5l, w miescie ponizej 7), fajnie chodzil, nic mi sie praktycznie przez 3 lata nie zepsulo (oczywiscie to co sie zuzywa to na biezaco), autko sam sobie przywozilem wiec mialem pewne.
Opel slyszalem nie ciekawe opinie - zawieszenie podobne jak w Pumie.