Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20891
Stary 20.02.2011, 14:02
PrzemooTSW napisał(a):Wyświetl post
Poszukuje Samochodu:
Z Małym spalaniem
możliwie mały typu coupe
i możliwie po pieniądzach mógłby ktoś coś konkretnego polecić?
zastanawiam się nad Renault Megane Coupe, Ford Puma, Opel Tigra, Seat Ibiza
Moge sie wypowiedziec do dwoch pierwszych, Ford Puma odradzam, miałem od nowosci (tzn najpierw ojciec pozniej ja 1,7 benzyna,na poczatku oczywiscie wszystko fajnie, ale z czasem duzo rzeczy sie sypalo, strasznie twarde zawieszenie i czesto do wymiany. Oczywiscie na plus wyglad bo mimo rocznikow (a juz nie robia tego auta) dalej mi sie podoba.

Pozniej mialem wlasnie Renault Megane Coupe , autk moge polecic z pewnoscia , ja mialem 2002r 1,9 DIESEL, strasznie malo palil (trasa ponizej 5l, w miescie ponizej 7), fajnie chodzil, nic mi sie praktycznie przez 3 lata nie zepsulo (oczywiscie to co sie zuzywa to na biezaco), autko sam sobie przywozilem wiec mialem pewne.

Opel slyszalem nie ciekawe opinie - zawieszenie podobne jak w Pumie.
Odpowiedz cytując