Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 20.02.2011, 13:35
Oczywiście Ledesma nie przyjdzie, zachowajcie dystans.
Jednak dla mnie Legia uwzględniając zawodników jakimi dysponuje na dane pozycje ma DLA MNIE najmocniejszy skład. Amicolech ma zbyt wąską kadrę. Nie pogodzi trzech rozgrywek. No i nasza Wisła, tak jak w przypadku Legii zresztą jest jedną, wielką niewiadomą.
Odpowiedz cytując