Mario Nh napisał(a):

Wśród kibiców Legii euforia. W końcu jakieś konkretne transfery do ekstraklasy.
Jedną nogą w stołecznym klubie ponoć jest Ladesma z Lazio.
Na papierze Legia najsilniejsza, dodatkowo niemal wszyscy zawodnicy grali już na jesieni. Pytanie tylko czy Skorża będzie umiał wydobyć z nich maksimum.
|
Ledesma, którym nie tak dawno interesowały się kluby z Bundesligi? Który niedawno debiutował w reprezentacji Włoch? Christian Ledesma?
