Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1010
Stary 20.02.2011, 13:19
Znależci się forumowi eksperci, którzy na piłce zęby stracili, by poczuać tutaj Iwana który rozegrał w Wiśle blisko 200 meczów, strzelił 69 goli i zdobył 4 MP, zna Wisłe jak swóją kieszeń, pracowników, czy właściela, ale to nic w porównaniu np do zdobycia Mistrzostwa świata Hiszpanią w FIFA 2011 na playstation 3 lub PC.
Oprócz tego forumowi erudyci mają za złe, Iwanowi, że przed kamerami, nie całował ostentacyjne herbu, nie wspomniał o jego wiślackim sentymencie, historii, miłosci itp.To nic, że jest komentatorem i eskpertem stacji Orange Sport , kibice innych drużyn pewnie by szybko zapomnieli.
Jednoczenie, mimo, że to były piłkarz, najlepiej by było gdyby miał wykształcenie dziennikarskie, był krasomówcą i zarazem erudytą.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 20.02.2011 o godz. 13:28.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując