For_FuN_ napisał(a):

Dobrze, ze zagrali z amatorami w ostatnim meczu. Wysokie zwyciestwo napewno poprawilo nastroje, a z Norwegami czy Dunczykami moglby byc ostry oklep . Liga wszystko zweryfikuje.
|
Wątpie. Każda drużyna wybiegana i grająca pressingiem już na naszej połowie nas gniecie.
Tak wogóle to przed nami bardzo ważne okienko transferowe. Trzeba utrzymać Chaveza. Kupić lewego i prawego obrońce (lub środkowego jak Jaliens będzie grał na prawej obronie). Trzeba wykupić co najmniej Sivakova w pomocy lub kupić lepszego normalnego pomocnika, który umie zagrać do przodu i jest solidny w obronie plus ma dobre warunki fizyczne. No i do tego obowiązkowo napastnik w stylu Brożka lub Niedzielana, a najlepiej szybki Brożek.