Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 20.02.2011, 13:06
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, ze zagrali z amatorami w ostatnim meczu. Wysokie zwyciestwo napewno poprawilo nastroje, a z Norwegami czy Dunczykami moglby byc ostry oklep . Liga wszystko zweryfikuje.
Wątpie. Każda drużyna wybiegana i grająca pressingiem już na naszej połowie nas gniecie.


Tak wogóle to przed nami bardzo ważne okienko transferowe. Trzeba utrzymać Chaveza. Kupić lewego i prawego obrońce (lub środkowego jak Jaliens będzie grał na prawej obronie). Trzeba wykupić co najmniej Sivakova w pomocy lub kupić lepszego normalnego pomocnika, który umie zagrać do przodu i jest solidny w obronie plus ma dobre warunki fizyczne. No i do tego obowiązkowo napastnik w stylu Brożka lub Niedzielana, a najlepiej szybki Brożek.
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 20.02.2011 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując