|
Jak bedziemy wygrywac wysoko i 1 bramka stracona w koncowce nie bedzie miała odzwierciedlenia w wyniku koncowym to nie ma strachu. Wiadomo jak jest w sparingach, druzyna wygrywa wysoko a w koncowce wkrada sie rozluznienie. Gorzej jak bedzie prowadzenie tylko 1 bramka a nasi zaczna popełniac głupie błedy w koncowce
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 20.02.2011 o godz. 10:49.
|