PhantomRanger napisał(a):

|
Ja bym się spodziewał nawet 200 chłopa przy starcie stronki, bo każdy chciałby zobaczyć czym to się je nawet Ci, którzy do tej pory nie brali udziału w zabawie.
|
Hej to "chłopa" nie bardzo mi się podoba... Czuję się dyskryminowana
