Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 20.02.2011, 08:01
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się spodziewał nawet 200 chłopa przy starcie stronki, bo każdy chciałby zobaczyć czym to się je nawet Ci, którzy do tej pory nie brali udziału w zabawie.
Hej to "chłopa" nie bardzo mi się podoba... Czuję się dyskryminowana
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 20.02.2011 o godz. 08:14.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując