Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
KruQ
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
4000
20.02.2011, 00:10
Ale to był mecz towarzyski.
Beta może nie chciała się przemęczać albo coś tam jeszcze.
Trzeba poczekać do ligi i wtedy po 3 meczach będzie można wnioskować ile dały te obozy.
KruQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KruQ
Znajdź inne posty napisane przez KruQ