Wyświetl pojedynczy post
KruQ
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4000
Stary 20.02.2011, 00:10
Ale to był mecz towarzyski.
Beta może nie chciała się przemęczać albo coś tam jeszcze.
Trzeba poczekać do ligi i wtedy po 3 meczach będzie można wnioskować ile dały te obozy.
Odpowiedz cytując