Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43688
Stary 19.02.2011, 23:40
juz nie wychwalajcie tego Garguły bo to melodia przeszłosci, jak Zurawski. Nie zrobił nic wiecej niz Jirsak, 0 asyst, 0 goli. Duzo czasu niewidoczny, masa strat. Nic z kreowania gry. Może rzeczywiscie trzeba dać mu czas, tylko nasz klub nie jest od dawania czasu, bo juz bysmy ogrywali "młodzież" itd.

Guła to dobrze grał kilka lat temu 05/06, 06/07. a czy 4 asysty i 3 gole na sezon to cos wielkiego jak na najlepszego niby ofensywnego pomocnika ligi? to Mila ma 10 asyst i 5 goli co sezon.

Odpowiedz cytując