Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 19.02.2011, 23:14
http://wislakosz.pl/index.php?option...ach&catid=38:1

obiektywizm pełną gębą, mnie to bardziej dziwi że oni nie mają wstydu tak otwarcie o tym powiedzieć, bo to tak jakby powiedzieć że jeden decydujący mecz pomiędzy Legią a Wisłą o PP rozegrać w Warszawie , bądz Krakowie. \
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.02.2011 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując