|
Ja .......e,widzę w Gdańsku stadion zapełniony w 100%( w snach).Przy dobrych wichrach z Wisłą lub Śląskiem będzie max 25-30 tysiaków .Nie oszukujmy się ,poziom naszej piłki to dno do kwadratu a 30000 tysiaków w Gdańsku to szczyt mozliwości a raczej marzenie.Ale kto wie ,może za kilka lat....
|