Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9337
Stary 19.02.2011, 21:05
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Masz rację, ale jakoś nie widzę Boukhari'ego na lewej pomocy. Obym się mylił. W końcu sam zawodnik wziął się za swoja formę i może coś z tego jeszcze będzie
Mnie też ciężko przez myśl przechodzi żeby Boukhari biegał na skrzydle.. ale tak jak piszesz: nigdy nic nie wiadomo.

Mam nadzieje że Chavez i Cikos wyzdrowieją do piątku..
bo inaczej będziemy zmuszeni grac takimi wirtuozami w obronie jak Łobodziński i Kowalski co w skutkach może by tragiczne..
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 19.02.2011 o godz. 21:07.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując