gianbuffon napisał(a):

Masz rację, ale jakoś nie widzę Boukhari'ego na lewej pomocy. Obym się mylił. W końcu sam zawodnik wziął się za swoja formę i może coś z tego jeszcze będzie
|
Mnie też ciężko przez myśl przechodzi żeby Boukhari biegał na skrzydle.. ale tak jak piszesz: nigdy nic nie wiadomo.
Mam nadzieje że Chavez i Cikos wyzdrowieją do piątku..
bo inaczej będziemy zmuszeni grac takimi wirtuozami w obronie jak Łobodziński i Kowalski

co w skutkach może by tragiczne..