|
Najprawdopodobniej bo nie było go dzisiaj nawet na ławce rezerwowych a nie kojarze zeby miał jakaś kontuzje. Ale moge się mylić.
Możliwe też że Boukhari jest brany pod uwage jako skrzydłowy, dlatego mówi o czwórce bo z drugiej strony nie wydaje mi się zeby tak wprost to zostało powiedziane.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|