Fajny będzie jak zostanie zapełniony choćby 50% (choć i wtedy komicznie to będzie wyglądać)
Bo równie dobrze po euro może się okazać że błędem było go budowanie, więc nie zachwalajcie dnia przed zachodem słońca

Po mojemu przesadzilili z tymi stadionami we Wrocku i Gdańsku, Lech, który ma największy potencjał jeśli chodzi o frekwencję zapełnił swój w 70-80% w meczu z nami. Reszta meczów i 50% wolnego.
Poznań ma całą Wielkopolskę dla siebie a i tak się męczy by połowę stadionu zapełnić na większość meczów.
Nie pesymistą, a realistą, porównania robię z Lechem i nie widzę przesłanek by ten stadion był jako tako zapełniony (wiadomo, na pierwsze mecze to będzie bum, bo nowy stadion i trzeba zobaczyć).
Oczywiście życzę Wam pełnego stadionu na każdym meczu

czas pokaże..