Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2438
Stary 19.02.2011, 19:50
Cytat:
To jakiś sarkazm?Serio pytam.

Na papierze jest najsilniejszy AmicoLech, który wychodzi z zajebiście silnej grupy , Polonia Warszawa, która bije rosyjskich Gigantów.
Jeśli ktoś wysuwa jakieś daleko idące wniosk na podstawie wyników sparingów to można go podsumować w ten sposób:

http://img34.imageshack.us/img34/1361/ja.......e.gif
Zgodzę się co do Lecha, ale akurat Dysco biło tych ruskich gigantów właśnie w sparingach, więc generalnie wiadomo ile to znaczy.

Natomiast, niezależnie od wszystkiego, Czech Widzewowi drugą bramkę sieknął śliczną, ładne wejście
Legionista
Odpowiedz cytując