Cytat:
To jakiś sarkazm?Serio pytam.
Na papierze jest najsilniejszy AmicoLech, który wychodzi z zajebiście silnej grupy , Polonia Warszawa, która bije rosyjskich Gigantów.
Jeśli ktoś wysuwa jakieś daleko idące wniosk na podstawie wyników sparingów to można go podsumować w ten sposób:
http://img34.imageshack.us/img34/1361/ja.......e.gif
|
Zgodzę się co do Lecha, ale akurat Dysco biło tych ruskich gigantów właśnie w sparingach, więc generalnie wiadomo ile to znaczy.
Natomiast, niezależnie od wszystkiego, Czech Widzewowi drugą bramkę sieknął śliczną, ładne wejście
