0 22 napisał(a):

Żadna tam euforia (tylu nas jest, że każdy nastrój można wrzucić i znaleźć odpowiednie osoby by to potwierdzić ).
A poważnie to bardzo dobrze, że wreszcie jakiś ciekawy transfer na atak, zawodnika który jest w formie i który nie powinien mieć problemów z aklimatyzacją. Dwa gole z Widzewem są ok, ale w lidze zapewne będą go juz lepiej kryć, bo się w sparingu ładnie przedstawił.
Czy jesteśmy najsilniejsi? Jestesmy najbardziej nieprzewidywalni. Możemy wygrać 12 meczówi zremisować w Poznaniu, a możemy rozpocząć od porażki z Cracovią i sezon się skończy.
|
przegrać z nami, a 15 mecz to który?
