Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 19.02.2011, 19:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Żadna tam euforia (tylu nas jest, że każdy nastrój można wrzucić i znaleźć odpowiednie osoby by to potwierdzić).

A poważnie to bardzo dobrze, że wreszcie jakiś ciekawy transfer na atak, zawodnika który jest w formie i który nie powinien mieć problemów z aklimatyzacją. Dwa gole z Widzewem są ok, ale w lidze zapewne będą go juz lepiej kryć, bo się w sparingu ładnie przedstawił.

Czy jesteśmy najsilniejsi? Jestesmy najbardziej nieprzewidywalni. Możemy wygrać 12 meczówi zremisować w Poznaniu, a możemy rozpocząć od porażki z Cracovią i sezon się skończy.
przegrać z nami, a 15 mecz to który?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując