skeba napisał(a):

|
Jestem wyczulony może za bardzo na tych napastników, bo od wielu lat nie możemy znaleźć bramkostrzelnego napastnika. Asystujących to my będziemy mieli w tym sezonie dużo. Przydałby się typowy egzekutor - ala Franek
|
Skeba spokojnie... Ja wiem ze sie wpatrzyłes w Hubnika ale liga wszystko zweryfikuje... Jeszcze Genkov strzeli bramki o to się nie martwię...
