Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3995
Stary 19.02.2011, 19:34
skeba napisał(a):Wyświetl post
Jestem wyczulony może za bardzo na tych napastników, bo od wielu lat nie możemy znaleźć bramkostrzelnego napastnika. Asystujących to my będziemy mieli w tym sezonie dużo. Przydałby się typowy egzekutor - ala Franek
Skeba spokojnie... Ja wiem ze sie wpatrzyłes w Hubnika ale liga wszystko zweryfikuje... Jeszcze Genkov strzeli bramki o to się nie martwię...
Odpowiedz cytując