Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2433
Stary 19.02.2011, 19:01
Na papierze Legia nie jest najsilniejsza. Przypominam ze Cabral tez czarowal w sparingach a potem bylo jak kazdy widzial.

W naszym kraju bylo wielu "mistrzow sparingow" a potem nie mial kto strzelac.

Cieszy fakt ze koles strzela dwie bramki, ale nie wolno sie podpalac. Tylko dzieci chyba mysla ze bedzie wymiatac i strzelac bramke za bramka, a Legia wszystkich pojedzie i wygra lige.

Wszystko zweryfikuje boisko. Za stary jestem by podniecac sie gierkami przed runda.

Oby wypalil, no ale moze byc roznie.

Co do Ladesmy to raczej totalny babol w stylu Morientesa i "Rooneya" Zadnego zrodla sensownego. Nawet jesli jakies jest to pewnie cos pokroju Fucktu
Ostatnio edytowane przez kreseq : 19.02.2011 o godz. 19:03.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując