Na papierze Legia nie jest najsilniejsza. Przypominam ze Cabral tez czarowal w sparingach a potem bylo jak kazdy widzial.
W naszym kraju bylo wielu "mistrzow sparingow" a potem nie mial kto strzelac.
Cieszy fakt ze koles strzela dwie bramki, ale nie wolno sie podpalac. Tylko dzieci chyba mysla ze bedzie wymiatac i strzelac bramke za bramka, a Legia wszystkich pojedzie i wygra lige.
Wszystko zweryfikuje boisko. Za stary jestem by podniecac sie gierkami przed runda.
Oby wypalil, no ale moze byc roznie.
Co do Ladesmy to raczej totalny babol w stylu Morientesa i "Rooneya"

Zadnego zrodla sensownego. Nawet jesli jakies jest to pewnie cos pokroju Fucktu
