Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3993
Stary 19.02.2011, 18:47
Cytat:
skeba, rozumiem, jak najbardziej. Daj mu czas, a wspomnisz na moje posty.
Jestem wyczulony może za bardzo na tych napastników, bo od wielu lat nie możemy znaleźć bramkostrzelnego napastnika. Asystujących to my będziemy mieli w tym sezonie dużo. Przydałby się typowy egzekutor - ala Franek
Odpowiedz cytując