Cytat:
|
skeba, rozumiem, jak najbardziej. Daj mu czas, a wspomnisz na moje posty.
|
Jestem wyczulony może za bardzo na tych napastników, bo od wielu lat nie możemy znaleźć bramkostrzelnego napastnika. Asystujących to my będziemy mieli w tym sezonie dużo. Przydałby się typowy egzekutor - ala Franek