|
Brożek w sparingach przeważnie nie strzelał,a wszyscy wiemy że w lidze było dobrze. Co do Genkova to jest to klasyczna "9" takiego piłkarza szukaliśmy od lat, czy to trener Petrescu, czy Skorża, wszyscy nie mogli się doprosić właśnie o piłkarza o takich parametrach jak Genkov.
To że tracimy piłkę w środku pola ? Zdarza się w Premier Leaque, zdarza się Barcelonie, Realowi stracić piłkę, przecież to jest jak najbardziej normalne, lepiej czasami stracić piłkę niż grać cały czas lagę od stoperów. Nie chodzi o to aby pomocnicy chowali się po boisku, kwestia jest tego aby zminimalizować starty w tej strefie boiska, i w razie wystąpienia takiej sytuacji należy przerwać grę faulem czy w jaki kol wiek inny sposób. Ryzyko starty jest w wkalkulowane w grę tym bardziej jeśli nasza drużna gra 90 minut pozycyjnym, a taktyka przeciwnika ustawiona jest pod przechwyt w środkowej strefie.
Mając na uwadze że wynik był 4:0 i to tylko sparing gdzie w takim momencie można poćwiczyć rozgrywanie akcji od tyłu to nie ma co panikować.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.02.2011 o godz. 18:46.
|