Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3990
Stary 19.02.2011, 18:28
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi, że nasi piłkarze będą tracić piłkę jeszcze nie raz i nie dwa. Jestem pewien, że nie będzie meczu ligowego w którym nie będziemy mieć straty...
Oby nie, bo ja piszę o tych ze środka pola po których w meczach sparingowych straciliśmy 4 gole. Nie przekręcaj.
Sivakov, Garguła, Jirsak, dzisiaj pan anonim. To nie jest przypadek.
..
Odpowiedz cytując