Konrad. napisał(a):

|
Uwierz mi, że nasi piłkarze będą tracić piłkę jeszcze nie raz i nie dwa. Jestem pewien, że nie będzie meczu ligowego w którym nie będziemy mieć straty...
|
Oby nie, bo ja piszę o tych ze środka pola po których w meczach sparingowych straciliśmy 4 gole. Nie przekręcaj.
Sivakov, Garguła, Jirsak, dzisiaj pan anonim. To nie jest przypadek.