Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3976
Stary 19.02.2011, 18:14
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
Mi przychodzi na myśl tylko Dudu jeszcze.
Dudu też się nie sprawdził - nie dał rady ani w Debreczynie ani w jakimś węgierskim przeciętniaku, dopiero w Finlandii coś strzela - pewnie klimat mu w końcu spasował
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując