Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3973
Stary 19.02.2011, 18:09
Was się nie da słuchać, wszystko źle! Ogarnijcie się! Rozliczymy go pod koniec sezonu, a nie obozu.
skeba, to co? Napastnik ma tylko strzelać? Puknij się w łeb.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując