herkules napisał(a):

dokładnie
Wisła to jest jakiś magiczny team, żaden nowy napastnik nie może się u nas rowinąć
ale jak tylko opuści R22 to od razy król strzelców...
jakaś kurna magia (pech prześladowczy)
|
magia to ten post bo poza Niedzielanem który żadnym królem strzelców nie jest to nie przypominam sobie żadnego innego napastnika który w Wiśle nie strzelał a strzelał gdzie indziej