Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3965
Stary 19.02.2011, 18:01
herkules napisał(a):Wyświetl post
dokładnie

Wisła to jest jakiś magiczny team, żaden nowy napastnik nie może się u nas rowinąć
ale jak tylko opuści R22 to od razy król strzelców...


jakaś kurna magia (pech prześladowczy)
magia to ten post bo poza Niedzielanem który żadnym królem strzelców nie jest to nie przypominam sobie żadnego innego napastnika który w Wiśle nie strzelał a strzelał gdzie indziej
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując