Reser napisał(a):

A jakby przegrali, zremisowali, albo wygrali ledwo co - to byś marudził, że tak słabo grają na tydzień przed meczem z Arką. i tak w kółko - niektórym nigdy nie będzie dobrze
|
taki jest typowy forumowicz ,zawsze zle ,zle transfery,zly trener,zly stadion,zle ceny biletow,zly dyrektor,zly.......
mielibysmy Messiego to kijowo za duzo obcokrajowow , Dudek - napewno sie juz wypalil bedzie traktowal Wisle jak emeryture , Mourinho - zajedzie naszych grajkow , ....a i tak w kolo macieju ,jak nie mam co robic to wchodze na temat o transferach i czytam te wypociny i koj wie czy plakac czy sie smac