aNouc napisał(a):

|
Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są.
|
A jakby przegrali, zremisowali, albo wygrali ledwo co - to byś marudził, że tak słabo grają na tydzień przed meczem z Arką. i tak w kółko - niektórym nigdy nie będzie dobrze
