ja tylko przypominam że Sobol bodaj pauzuje za kartki i nie wystąpi z Arką.
Byłby człowiek z tego sędziego i dał dograć do końca Wilkowi
Oni to taki poziom naszej Odry Wodzisław - Piasta Gliwice ( zertknijcie na wideo z nimi a nie wnioskujecie po dzisiejszym wyniku)
Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są.