Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3930
Stary 19.02.2011, 17:20
ja tylko przypominam że Sobol bodaj pauzuje za kartki i nie wystąpi z Arką.
Byłby człowiek z tego sędziego i dał dograć do końca Wilkowi

Oni to taki poziom naszej Odry Wodzisław - Piasta Gliwice ( zertknijcie na wideo z nimi a nie wnioskujecie po dzisiejszym wyniku)

Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.02.2011 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując