derr napisał(a):

Dokładnie, proponuję się nie napalać,że w Gdyni powieziemy Świnkę 4 bramkami...
Będzie bardzo ciężko, nowy stadion, pełne trybuny,toporny,ostro grający rywal. Ale na ten temat będzie jeszcze dyskusja w tygodniu, w każdym razie start jest niesamowicie ważny, jestem pewien,że gdyby nie 0-1 z Bełchatowem rok temu zdobylibyśmy mistrzostwo i Złotousty dalej byłby naszym trenerem.