Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 19.02.2011, 17:17
derr napisał(a):Wyświetl post
Nie sadze by był to poziom arki raczej nasza 3 liga
http://www.fcdaugava.lv/galleries/gallery/29/foto/461
Dokładnie, proponuję się nie napalać,że w Gdyni powieziemy Świnkę 4 bramkami...
Będzie bardzo ciężko, nowy stadion, pełne trybuny,toporny,ostro grający rywal. Ale na ten temat będzie jeszcze dyskusja w tygodniu, w każdym razie start jest niesamowicie ważny, jestem pewien,że gdyby nie 0-1 z Bełchatowem rok temu zdobylibyśmy mistrzostwo i Złotousty dalej byłby naszym trenerem.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując