Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 19.02.2011, 17:01
Pogoda ponoć jest mega zjebana, mieli odwołać sparing. Może dlatego


pierdek18 napisał(a):Wyświetl post
chyba tak może wreszcie Mały zaczął grac a nie machać łapami


zaczął ? Żeby tak reszta grała od wielu lat to byłbym spokojny o LM. Kocha Wisłę i mu zależy.
Odpowiedz cytując