|
Albo na boisku wieje nudą albo słaba ta relacja, wpisy co 3 minuty i to jeszcze typu "Cikos wybija dośrodkowanie" . Wolałbym jakby bardziej obrazowali grę,typu kto jest częściej przy piłce,jak radzą sobie poszczególni piłkarze.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|