Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 19.02.2011, 17:00
Albo na boisku wieje nudą albo słaba ta relacja, wpisy co 3 minuty i to jeszcze typu "Cikos wybija dośrodkowanie" . Wolałbym jakby bardziej obrazowali grę,typu kto jest częściej przy piłce,jak radzą sobie poszczególni piłkarze.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując