mr_kwolf napisał(a):

|
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.
|
Bardzo bym chciał się mylić co do Jirsaka, ale moim zdaniem Maaskant dopiero przekona się, że postawa na treningu, a postawa podczas meczu o punkty to w przypadku Czecha dwie różne sprawy.
Chyba, że Jirsak ma pełnić jakąś specjalną rolę w jakimś konkretnym meczu z konkretnym rywalem?