Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3882
Stary 19.02.2011, 16:47
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.
Bardzo bym chciał się mylić co do Jirsaka, ale moim zdaniem Maaskant dopiero przekona się, że postawa na treningu, a postawa podczas meczu o punkty to w przypadku Czecha dwie różne sprawy.
Chyba, że Jirsak ma pełnić jakąś specjalną rolę w jakimś konkretnym meczu z konkretnym rywalem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując