Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3881
Stary 19.02.2011, 16:31
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.
Niekoniecznie musi być tak jak mówisz. To nie jest pozycja Garguły więc dlatego nie gra. IMO nasz trener chce grac 3 srodkowymi pomocnikami z czego jeden jest ultra defensywny odpowiedzialny tylko i wyłącznie za odbiory i oddanie piłki dalej ( Sobolewski/Wilk), ofensywny odpowiedzialny głównie za kreowanie akcji ( Melikson/Garguła) oraz pomocnik pomiędzy nimi czyli i odbierający i kreujący grę (Siwakow/Jirsak) tak więc obecność Jirsaka w 1. składzie z uwagi na nieobecność Siwakowa jest jak najbardziej uzasadniona.
Poza tym uważam iż jest toi skład szykowany na Arke ponieważ nie ma ani Sobola ani Bunozy w wyjściowej 11,którzy nie mogą grać z Arką za kartki. No i oczywiście zamiast Kowlaskiego Chaves jak się wyleczy.
Odpowiedz cytując