Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3878
Stary 19.02.2011, 16:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Gdzie jest Osman? Osman Chavez nie zagra, bo ma stłuczony mięsień. Pisaliśmy o tym w jednym z newsów.

E: Taki skład moze wyjsc na Arke , kwestia Kowal - Pastor

mr_ : Na bank w Gdyni zagra Siwy, zapomnialem o nim przeciez pojechał do kraju coś załatwiać.No Cruyff zapomnialeo o Nim!
Mam pewne obiekcje, ponieważ Siwy ma tam siedzieć pare dni, czyli nie będzie trenował z drużyną, więc akurat w tym meczu może Maaskant będzie wolał postawić na Jirsaka, który zna zespół i z nim ćwiczył ostatnie warianty. Chociaż oczywiście jakby nie fakt wyjazdu Białorusina to on zapewne grałby w pierwszym składzie.

EDIT: coś cisza o Branco i tym jak "dochodzi do siebie po kontuzji". Czyżby faktycznie był już na wylocie?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując