szprotson napisał(a):

Gdzie jest Osman? Osman Chavez nie zagra, bo ma stłuczony mięsień. Pisaliśmy o tym w jednym z newsów.
E: Taki skład moze wyjsc na Arke , kwestia Kowal - Pastor
mr_ : Na bank w Gdyni zagra Siwy, zapomnialem o nim przeciez pojechał do kraju coś załatwiać.No Cruyff zapomnialeo o Nim!
|
Mam pewne obiekcje, ponieważ Siwy ma tam siedzieć pare dni, czyli nie będzie trenował z drużyną, więc akurat w tym meczu może Maaskant będzie wolał postawić na Jirsaka, który zna zespół i z nim ćwiczył ostatnie warianty. Chociaż oczywiście jakby nie fakt wyjazdu Białorusina to on zapewne grałby w pierwszym składzie.
EDIT: coś cisza o Branco i tym jak "dochodzi do siebie po kontuzji". Czyżby faktycznie był już na wylocie?