szprotson napisał(a):

Gdzie jest Osman? Osman Chavez nie zagra, bo ma stłuczony mięsień. Pisaliśmy o tym w jednym z newsów.
E: Taki skład moze wyjsc na Arke , kwestia Kowal - Pastor
|
+ Sivakov <=> Jirsak
Tam mi się wydaje.
EDIT
mr_kwolf, masz rację. Możliwe, że jak długo Sivakov będzie siedział na Białorusi, to nie zagra z Arką.
Zależy też, jak zaprezentuje się dziś Tomek Jirsak. Jak zagra dobrze, to zapewne wybiegnie na rybobranie.