Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3877
Stary 19.02.2011, 16:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Gdzie jest Osman? Osman Chavez nie zagra, bo ma stłuczony mięsień. Pisaliśmy o tym w jednym z newsów.

E: Taki skład moze wyjsc na Arke , kwestia Kowal - Pastor
+ Sivakov <=> Jirsak

Tam mi się wydaje.

EDIT

mr_kwolf, masz rację. Możliwe, że jak długo Sivakov będzie siedział na Białorusi, to nie zagra z Arką.

Zależy też, jak zaprezentuje się dziś Tomek Jirsak. Jak zagra dobrze, to zapewne wybiegnie na rybobranie.
Ostatnio edytowane przez Proud : 19.02.2011 o godz. 16:25.
Odpowiedz cytując