Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43683
Stary 19.02.2011, 15:57
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Zarabia sporo, podobnie jak Garguła.
Obu trzeba jak najprędzej się pozbyć.
Z Gargułą i jego pozbywaniem to bym się wstrzymał. Guła to piłkarz jak na polskie warunki świetny, były mecze na jesieni gdzie pokazywał swoje nieprzeciętne umiejętności: Górnik, Legia. W wywiadzie z nim można było wyczytać że brakowało mu na jesieni pary. Do chwili gdy grał na świerzości wszystko było ok, a potem niestety zgasł.
Bardzo mi się podoba jego podejście do treningów, że zaraz po Nowym Roku przyszedł do klubu i zaczął budować formę. To jest prawdziwy profesjonalista i takich nam potrzeba. Jego czas w Wiśle nadejdzie, pewnie wiosną.
Odpowiedz cytując