JrQ- napisał(a):

Zarabia sporo, podobnie jak Garguła.
Obu trzeba jak najprędzej się pozbyć.
|
Z Gargułą i jego pozbywaniem to bym się wstrzymał. Guła to piłkarz jak na polskie warunki świetny, były mecze na jesieni gdzie pokazywał swoje nieprzeciętne umiejętności: Górnik, Legia. W wywiadzie z nim można było wyczytać że brakowało mu na jesieni pary. Do chwili gdy grał na świerzości wszystko było ok, a potem niestety zgasł.
Bardzo mi się podoba jego podejście do treningów, że zaraz po Nowym Roku przyszedł do klubu i zaczął budować formę. To jest prawdziwy profesjonalista i takich nam potrzeba. Jego czas w Wiśle nadejdzie, pewnie wiosną.