Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 19.02.2011, 15:32
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Janczyk strzelil w poprzednim w sezonie w 29 meczach 12 bramek - gdyby koles z takimi statystykami przychodzil do Wisly to wszyscy sikali by ze szczescia. Ciekawe tylko co sie stalo, ze nie zagral ani razu w tym sezonie ? Nie mial zadnej kontuzji,
a nic nie bylo slychac o zadnych akcjach pozaboiskowych - zresztą na jakiegos wielkiego chlora to on nie wyglada.
Podobno trener na niego nie stawia http://www.weszlo.com/news/5848
Odpowiedz cytując