dynek.pl napisał(a):

Janczyk strzelil w poprzednim w sezonie w 29 meczach 12 bramek - gdyby koles z takimi statystykami przychodzil do Wisly to wszyscy sikali by ze szczescia. Ciekawe tylko co sie stalo, ze nie zagral ani razu w tym sezonie ? Nie mial zadnej kontuzji,
a nic nie bylo slychac o zadnych akcjach pozaboiskowych - zresztą na jakiegos wielkiego chlora to on nie wyglada.
|
Podobno trener na niego nie stawia
http://www.weszlo.com/news/5848