Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43680
Stary 19.02.2011, 15:13
AYALA napisał(a):Wyświetl post
dramatem jest to że On za gre w ME połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy klubowej
Dramatem jest to, że nie wiesz, że "za Bednarza" piłkarze podpisywali kontrakty motywacyjne i zapewne, co najmniej 35-40%, a zapewne więcej pensji Łobo uzależnione jest od "wyjściówek".

Poza tym chciałbym wiedzieć skąd wiesz ile Wojtek zarabia? I nie dawaj mi za przykład PS, czy innych ścierw.
Odpowiedz cytując