AYALA napisał(a):

|
dramatem jest to że On za gre w ME połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy klubowej
|
Dramatem jest to, że nie wiesz, że "za Bednarza" piłkarze podpisywali kontrakty motywacyjne i zapewne, co najmniej 35-40%, a zapewne więcej pensji Łobo uzależnione jest od "wyjściówek".
Poza tym chciałbym wiedzieć skąd wiesz ile Wojtek zarabia? I nie dawaj mi za przykład PS, czy innych ścierw.