Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43679
Stary 19.02.2011, 15:04
As napisał(a):Wyświetl post
Lobo przeciez gra w ME wiec to nie jest tak ze u nas nic nie robi a tam by musial grac. Moze facet liczy ze sie przebije do skladu.
dramatem jest to że On za gre w ME połyka co miesiąc 120 tyś zł z kasy klubowej
Odpowiedz cytując