Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17388
Stary 19.02.2011, 15:00
Uważam, że nie ma sensu oddawac tego stadionu w calosci w pospiechu. Wiem, że mailbyc juz rok temu oddamy w 100%, jednak majac do wyboru jakies ubytki wynikajace z pospiechu w celu oddania stadionu w Marcu-Kwietniu, to wole aby stadion w calosci byl oddany 1 Lipca.
Odpowiedz cytując