Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43677
Stary 19.02.2011, 14:53
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
To nie jego wina ze ktoś podpisał z nim taki kontrakt.
Jego wina..mógł się przecież kłócić, że chce grać za 3000zł brutto

W Polsce jest tak, że masz do wyboru: albo robisz za dużą kase i jesteś złodziejem, .....m, prywaciarzem, żydem, alebo robisz za grosze i jesteś frajer, nieudacznik, głup
Odpowiedz cytując