pawelo84 napisał(a):

|
To nie jego wina ze ktoś podpisał z nim taki kontrakt.
|
Jego wina..mógł się przecież kłócić, że chce grać za 3000zł brutto
W Polsce jest tak, że masz do wyboru: albo robisz za dużą kase i jesteś złodziejem, .....m, prywaciarzem, żydem, alebo robisz za grosze i jesteś frajer, nieudacznik, głup
