Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1966
Stary 19.02.2011, 14:52
63624 napisał(a):Wyświetl post
Krzesełka na wrocławskim stadionie, zdjęcia Smir1 ze SSC, linki zapodam tylko:

http://img696.imageshack.us/i/p2190002n.jpg/
http://img38.imageshack.us/i/p2190003.jpg/
Czyzby te same "kibelki" co na Legii?
Odpowiedz cytując