Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2422
Stary 19.02.2011, 14:50
Czyli prawdopodobnie o Janczyku prezes Korony mówił w OS jako "niespodziankę" dla kibiców.

Ciekawe czy Janczyk okaże się poważnym wzmocnieniem i strzeli kilka bramek czy też okaże się wielkim niewypałem.

Ciekawie wyglądać będzie zespół Korony teraz
Małkowski (Pilarz) - Golański(Lisowski), Stano, Hermani, Mijailović - Korzym, Jovanović, Vuković, Andradina - Niedzielan, Janczyk i jeszcze w zanadrzu Puri.
Odpowiedz cytując