murray napisał(a):

Przed sezonem wielu mówiło, że Cabral będzie gwiazdą ligi. Po prostu piłkarz z innej bajki.
Szkoda, że nie ma już DumyStolicy z nami. Fajnie się czytało te posty.
|
A to On twierdził że Cabral będzie gwiazdą ligi? Ciekawe...
Boisko wszystko weryfikuje - również ono zweryfikuje naszego Bułgara i warszawskiego Czecha.