Karherop napisał(a):

Jeśli elewacje zostawią w takim stanie ( co jest wielce prawdopodobne ) to będziemy mogli poszczycić się najbardziej "brutalnym" stadionem' jaki wybudowano w ostatnich latach w Europie . Jak oni chcą zrobic z naszego stadionu atrakcje dla turystów ?
|
Właśnie dlatego.
Tak jak atrakcją turystyczną jest słynna Jednostka Marsylska Le Corbusiera.
Zawsze dobrze jest mieć coś " naj "

Niektórzy twierdzą, że nie ważne jest jak się o Tobie mówi byleby mówiono.
p.s.
Oczywiście moja wypowiedź jest z przymróżeniem oka
