Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
3865
19.02.2011, 11:02
Mario Nh
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...reiko_w_akcji/
Filmik słaby. 3 minuty Pareiko broni strzały prosto w niego a w ostatnie 15 sekund puszcza dwa strzały lecące przy słupki. Nie wiem czy jest sens udostępniania nam takich kawałków.
Filmik dobry, w dobrej jakosci obraz 16:9, nie ma trzęsienia kamerą, fajnie pokazuję jak wygląda trening bramkarza bo zakładam że większość nie widziała.
I z tego co pamiętam to jeden strzał był w boczną siatkę.
westersyl