Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 19.02.2011, 11:02
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...reiko_w_akcji/

Filmik słaby. 3 minuty Pareiko broni strzały prosto w niego a w ostatnie 15 sekund puszcza dwa strzały lecące przy słupki. Nie wiem czy jest sens udostępniania nam takich kawałków.
Filmik dobry, w dobrej jakosci obraz 16:9, nie ma trzęsienia kamerą, fajnie pokazuję jak wygląda trening bramkarza bo zakładam że większość nie widziała.

I z tego co pamiętam to jeden strzał był w boczną siatkę.
Odpowiedz cytując