Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3863
Stary 19.02.2011, 09:33
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Ja pier-dole.. statystycznie co drugi użytkownik tego forum ma problemy... narzekanie..

A co mieli posklejać najlepsze wycinki z jego interwencji i zrobić filmik na youtube?
Ciesz się że powstają jakiekolwiek materiały wideo..

post tego miesiąca ( bo na skale roku znajdzie się jeszcze wiele innych tego typu kwiatków )
Każdy ma prawo do własnego zdania. Tylko nie rozpędzaj się za bradzo.
Odpowiedz cytując