grzesiek632 napisał(a):

Ja pier-dole.. statystycznie co drugi użytkownik tego forum ma problemy... narzekanie..
A co mieli posklejać najlepsze wycinki z jego interwencji i zrobić filmik na youtube?
Ciesz się że powstają jakiekolwiek materiały wideo..
post tego miesiąca ( bo na skale roku znajdzie się jeszcze wiele innych tego typu kwiatków )
|
Każdy ma prawo do własnego zdania. Tylko nie rozpędzaj się za bradzo.