|
Legia zaskoczyła transferem (a właściwie wypozyczeniem ?) tak dobrego zawodnika . Właściwie to podobny typ jak nasz Genkov . Jedyne co przemawia na korzyść naszego Cvetana to większe doświadczenie ( choć wiek podobny )i więcej bramek w karierze w seniorskiej piłce .
Poza tym widziałem zarówno wszystkie bramki rundy jesiennej Hubnika (13/17) i Genkova (11/13) , nieporównywalnie większe wrażenie zrobił na mnie Czech . Większośc uderzen z pierwszej piłki , z trudnych pozycji , techniczne strzały . Genkov przy nim wyglada bardziej jak lis pola karnego .
Do tej pory wyśmiewałem sie z transferów Legii , właściwie to ich tryb do tej pory jest komiczny , ale nie ma co ukrywać że mają do wyboru do koloru w ataku , nie to co my .
|