Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 19.02.2011, 05:35
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wracajac do transferow.

Ktos moze wyliczyl ilu odeszlo Polakow a ilu przyszlo zagranicznych zawodnikow ?
To zaczyna byc lekko dziwne...
Jesli wierzyc 90minut, ze wszystkie transfery tam sa wypisane, to sprawa wyglada nastepujaco:

- 31 - Tylu nowych obcokrajowcych bedzie obecnych w nadchodzacej rundzie
- 11 - Tyle Polakow wyjechalo na podboj Europy
Odpowiedz cytując