Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3861
Stary 19.02.2011, 01:01
Wiślacy (tak przez przypadek piszę dużą literą i daję ś) trenują jeden raz dziennie przez 8 godzin z 15 minutową przerwą na drugie śniadanie. Oczywiście niedziele i święta mają wolne.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 19.02.2011 o godz. 01:04.
Odpowiedz cytując